Nagrody Pyrzyckiego Grand Prix

Pisaliśmy w regulaminie o nagrodach, teraz możemy Wam zaprezentować vouchery, które już czekają na Was, a raczej nagrody skryte pod voucherami.

Voucher podarunkowy Pyrzyckiego Grand Prix

Nasz partner strategiczny – Apartamenty Świnoujście – przekazał voucher o wartości 2000 zł na pobyt weekendowy dla dwóch osób w apartamencie, a do tego do dyspozycji dostajecie dwa elektryczne rowery od BalticBike – i to nagroda dla zwycięzcy klasyfikacji OPEN CLASSIC mężczyzn.
Swoją drogą zapraszamy Was do odwiedzenia strony naszego partnera i serdecznie polecamy https://www.apartamenty.swinoujscie.pl.

Równie atrakcyjna jest nagroda na dystansie CLASSIC dla Pań w kategorii OPEN – weekendowy wypoczynek w Apartamentach Nautilus Świnoujście, który oferuje Wam apartament wraz z kompleksem SPA & basen. Fundatorem nagrody jest firma Tomaszewicz sp. z o.o. – nasz niezawodny partner, właściciel Nautilusa, zapalony kolarz.

Wypoczynek na łonie natury z dala od zgiełku miasta, warkotu silników spalin i pędu dnia, zapewni Wam wygrana na dystansie FUN, zarówno dla Pań jak i Panów, którą mamy od naszego partnera Pensjonat Zielone Wzgórze, Lipiany. To urokliwe miejsce w obszarze Natura 2000 z dostępem do jeziora, lasów. Spędzicie tam weekend mając do dyspozycji sprzęt pływający, możliwość wypadu do lasu rowerem, czy jazdę konną w kompleksie pensjonatu. Jedyne co trzeba zrobić, to wygrać klasyfikację OPEN FUN zabrać drugą osobę i korzystać z komfortu Pensjonatu.

Drugie i trzecia miejsca na dystansach CLASSIC i FUN to kasa: 500 i 300 zł do wzięcia i wydania na co tam sobie każdy chce.

Zdjęcie w nagłówku: www.freepik.com

Dodaj komentarz